AG Art Samolepicí dětské zrcadlo Ledové království pro malé princezny: recenze a tipy pro použití 15 x 21,5 cm zrcadla

Vyzdobte svým dětem jejich pokoj pomocí tohoto zrcadla s krásnou Elsou a roztomilým Olafem. Zrcadlo je opatřeno oboustrannou lepící páskou pro snadnou instalaci. Designová zrcadla AG Design jsou vyráběna z kvalitního akrylátového skla a díky tomu jsou vysoce odolná proti rozbití.

Design

Zrcadlo Ledové království je určeno pro děti, které milují Disneyho film Sněhová královna/Ledové království. Na zrcadle najdete výtisk Elsy a Olafa, kteří doplní každý pokoj dítěte a dodají mu tu správnou dávku fantazie. Zrcadlo má rozměry 15 x 21,5 cm, což je ideální velikost pro dětský pokoj.

Kvalita a trvanlivost

AG Art Samolepicí dětské zrcadlo Ledové království je vyrobeno z kvalitního akrylátového skla, které je odolné proti poškození nebo rozbití. Díky této vlastnosti mohou děti hrát s tímto zrcadlem bez obav z poškození nebo zranění.

Instalace

Zrcadlo je vybaveno oboustrannou lepící páskou, která umožňuje snadnou instalaci na stěnu či jiný povrch. Je důležité zajistit, aby povrch byl čistý a hladký, aby se zrcadlo pevně přilepilo a nespadlo. Pokud si nejste jisti, jak zrcadlo správně nainstalovat, můžete se podívat na tipy a návody na webu prodejce Interierio.

Nápady na použití

Nápadů na použití tohoto zrcadla je mnoho. Můžete ho umístit v dětském pokoji jako dekoraci nebo doplněk ke zbytku pokoje. Díky malé velikosti lze zrcadlo umístit také do tašky pro malé princezny, které chtějí mít svou Elsu stále u sebe.

Závěr

Pokud hledáte krásné zrcadlo pro vaše dítě, které má rádo Sněhovou královnu/Ledové království, nemusíte hledat dál. AG Art Samolepicí dětské zrcadlo Ledové království je skvělou volbou.

zrcadlo Ledové království
zrcadlo Ledové království