Béžová sametová rohová pohovka Ame Yens Karoto 253 cm – luxusní kousek pro vaši obývací místnost


Elegantní a nadčasová forma

Značka Ame Yens přichází s řadou Karoto, která nachází inspiraci ve stylu 60. a 70. let. Pohovka se vyznačuje elegantní, symetrickou formou a jejím charakteristickým znakem jsou zkosené područky, které vám tak poskytnou maximální komfort.

Vhodná do mnoha interiérů

Jednoduchá, minimalistická a nadčasová forma pohovky Karoto doplní mnohé styly nejen moderních, ale například i retro interiérů. Příjemné sametové čalounění je navíc vysoce odolné a proto je křeslo vhodné nejen do domácího prostředí, ale také do komerčních prostor.

Kolekce pro sjednocení stylu

V této kolekci najdete také křesla a dvoumístné i rohové pohovky, díky kterým můžete sjednotit styl nábytku ve svém interiéru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.


Béžová sametová rohová pohovka Ame Yens Karoto 253 cm

Pokud hledáte nábytek, který dokonale doplní váš interiér a zároveň poskytne maximální komfort, určitě si oblíbíte pohovku Ame Yens Karoto.

Kromě atraktivního vzhledu se můžete těšit také na příjemné sametové čalounění, díky kterému se budete cítit jako v objetí plyšového medvídka.

Díky symetrické formě a zkoseným područkám si pohodlně sednete s kávou v ruce a užijete si komfort a relaxaci po náročném dni.

Pohovka je vhodná do mnoha interiérů a vynikne jak v moderních, tak i retro stylech. Kromě rohové pohovky jsou v této kolekci k dispozici také křesla a dvoumístné pohovky, takže si můžete vybrat podle svých potřeb.

Tento luxusní kousek se vyrábí na zakázku, takže si ho můžete přizpůsobit svým potřebám a stylu. Pokud vám však nevyhovuje, máte možnost se řídit individuálními obchodními podmínkami dle odstavce 3.6.


Béžová sametová rohová pohovka Ame Yens Karoto 253 cm

Vyberte si kousek, který dokonale zapadne do vašeho interiéru a dopřejte si maximální pohodlí. S pohovkou Ame Yens Karoto získáte nejen kus nábytku, ale i designový prvek, kterému budou závidět vaši hosté.