Bílá xora čalouněná postel – špičkový textil pro váš spánek

Když přemýšlíte o pořízení nové postele, měli byste se zaměřit nejen na zdravou spánkovou polohu, ale také na vzhled a materiál. Není přece nic důležitějšího než kvalitní spánek. Proto vám dnes přinášíme informace o bílé xora čalouněné posteli, která vám nejen poskytne dokonalý odpočinek, ale také se stane skvělým designovým prvkem vaší ložnice.

Čalouněná postel

Čalouněné postele jsou stále oblíbenější nejen díky svému luxusnímu vzhledu, ale také díky výbornému komfortu při spaní. Jedná se o postele vyrobené z kvalitního materiálu, který zajišťuje pohodlí při spánku. Bílá xora čalouněná postel, jak již název napovídá, je pokryta bílým textilním kůžím, který umocní dojem luxusu a elegance.

Textil

Textilní kůže je velmi populární materiál pro čalounění nábytku a postelí. Jeho výhodou je snadná údržba a čištění. Navíc, materiál neabsorbuje vlhkost, takže se na posteli neusazují bakterie a plísně.
Kvalitní zpracování a materiál je velmi důležitým prvkem pro dobrý odpočinek a zdravý spánek. Bílá xora čalouněná postel splňuje oba tyto požadavky na výbornou.

180x200cm, textilní kůže bílá – **M01, vyklopný rošt do 150kg, úložný prostor

Bílá xora čalouněná postel je dodávána v rozměru 180x200cm, což je standardní rozměr čalouněné postele pro dvě osoby. Můžete si tak být jisti, že budete mít dostatek prostoru pro pohodlný spánek. Postel také disponuje praktickým vyklopným roštem, díky kterému si můžete nastavit tu správnou výšku a tím si zajistit zdravou spánkovou polohu. Další výhodou této postele je úložný prostor, který vám nabízí dostatek místa pro uložení povlečení, polštářů či dek.

Skladovatelnost a montáž

Bílá xora čalouněná postel je vyráběna z kvalitního materiálu a při správném používání a údržbě vám může sloužit mnoho let. Postel je dodávána v demontovaném stavu, ale montáž je velmi rychlá a jednoduchá. Stačí si jen přečíst návod a za pár minut máte postel připravenou ke svému užívání.

Pokud hledáte kvalitní čalouněnou postel, která vám poskytne nejen dokonalý odpočinek, ale také perfektně zapadne do vašeho interiéru, je bílá xora čalouněná postel tou pravou volbou pro vás. Navíc, využijte naší speciální nabídky a získejte tuto postel s úžasným diskontem 30%. Koupíte tak nejen kvalitní produkt, ale i za vynikající cenu.

Bílá xora čalouněná postel
Koupit bílou xora čalouněnou postel

Nakupování na našem webu je jednoduché, rychlé a bezpečné. Navíc vám nabízíme dopravu zdarma a možnost vrácení zboží do 14 dnů, pokud byste nebyli s produktem spokojeni.