Červené kárované křeslo s ušáky od Maxe Winzera – model Lorris


O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi modernějšími kousky!

To červené kárované křeslo s ušáky od Maxe Winzera – model Lorris je skutečným klenotem mezi nábytkovým kousky. Jeho tradiční design s elegantními detaily jako jsou kulaté nohy a károvaná látka, dělají z tohoto křesla neodolatelný kousek nábytku pro každého, kdo má rád klasiku.

Hlavním faktorem, který tvoří ozdobu křesla Lorris, je ale vlastnost, která se na první pohled nepozná – totiž kvalita materiálu. Tato křesla jsou čalouněna látkou s vysokou odolností proti opotřebení. Dokazuje to například Martindale test.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Takže pokud hledáte kvalitní křeslo, které bude sloužit dlouhé roky, je křeslo Lorris tou správnou volbou pro Vás. Jeho tradiční design, kvalitní materiály a nejvyšší míra pohodlí dělají z křesla Lorris opravdový klenot v oblasti nábytku.

Červené kárované křeslo s ušáky od Maxe Winzera - model Lorris