ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE s levým provedením a potahem Monolith 84

Sedačka je příslibem dokonalého pohodlí, luxusu a nádherného designu pro každý moderní interiér. Sedačka je k dostání v mnoha barevných provedeních, ze kterých si zvolíte ten, který bude nejlépe odpovídat vašemu vkusu a potřebám.

ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE

Základ celého setu

Základ celého setu je z kombinace dřeva a dřevotřísky, potažen tkanou látkou, či eko kůží soft. Tento materiál dodává sedačce nejen krásný vzhled, ale také zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost. Nohy jsou v krásné elegantní kombinaci dřeva a kov. Výška nohou je 9 cm, což dodává celé sedačce ještě větší eleganci a šarm.

Výplň sedací plochy

Výplně sedací plochy jsou složeny ze vlnových pružin TYP B, HR pěny a pěny T30 a T25, které dokonale přizpůsobí sedačku vašemu tělu a nabídnou vám ten správný pocit komfortu a pohodlí.

Koupí rozkládací rohové sedací soupravy LAURENCE získáte:

  • Rozkládací mechaniku (dolphin) s kterou získáte spací plochu o rozměrech 210 x 125 cm
  • Dostatek sedací plochy i pro velkou rodinu
  • Úložný prostor např. na ložní prádlo nebo sezónní oblečení
  • Elegantní doplněk obývacího pokoje

ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE

Doprava do bytu a příplatek za asistenci výnosu nebo výnos

Sedačka je dodávána ve dvou dílech, které se jednoduše sestaví. Rozměry dílů jsou 1. 206x102x65cm 77kg, 2. 180x105x65 cm 74 kg. Před objednáním se prosím ujistěte, že dispozice Vašeho bytu umožňují sedačku dopravit do bytu.

Na čalouněné zboží, vystavujeme zálohovou fakturu na 30% z celkové ceny. Za příplatek jsme schopni zajistit asistenci výnosu nebo výnos. Pokud máte o takovou službu zájem, uveďte to prosím do poznámky v objednávce. Kalkulaci Vám můžeme zaslat obratem.

Poznámka k barvám

Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace. Není určeno pro každodenní spánek.

Tato rohová sedací souprava je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá nejen pohodlné a stylové křeslo, ale také doplněk, který dodá vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc.

ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE

Neče