FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma – stylový a praktický díl nábytku pro váš interiér


Úvod

FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma je jednou z nejnovějších přírůstků v sortimentu Kupsinabytek.cz. Tato dvoudveřová skříň je vysoká 200 cm, široká 90 cm a hluboká 60 cm a nabízí mnoho praktického úložného prostoru v moderním designu. Pokud hledáte kvalitní nábytek za dostupné ceny, tato skříň vám může být tou pravou volbou.

Design a rozměry

FLIPPER skříň 2D je k dispozici v barevném provedení dub sonoma, které se hodí do mnoha interiérů a kombinuje se s různými dekoračními prvky. Rozměry skříně jsou 90 x 60 x 200 cm, takže ji snadno umístíte do vašeho pokoje. Vyhovuje většině místností a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další věci.

Vysoká kvalita materiálů

FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma je vyrobena z kvalitního materiálu DTD laminovaná, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Materiál je lehký, ale zároveň pevný, takže se nemusíte bát o to, že by skříň brzy ztratila svoji původní kvalitu nebo stabilitu.

Praktický variabilní program

FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma nabízí praktický a variabilní program šatních skříní, který vám umožní vytvořit mnoho úložného prostoru. Díky hloubce až 60 cm můžete uložit velké množství oblečení, bot a dalších věcí. Pokud potřebujete rohovou sestavu, lze použít rohovou šatní skříň a nástavec a můžete tvořit světa skříně dle vašich potřeb.

Doprava a montáž

FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma se dodává v demontu, takže můžete svou novou skříň snadno přivézt domů. Montáž je jednoduchá a sestavování po jednotlivých elementech na vámi uvedený rozměr je snadné. Můžete si tedy být jisti, že si nebudete muset lámat hlavu s obtížnou montáží.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a moderní skříň pro vaše oblečení nebo další věci, FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma by mohla být tou pravou volbou. Nabízí dostatek úložného prostoru, je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní design.

FLIPPER skříň 2D v dubu sonoma

Zajímá vás tato skříň a chcete si ji pořídit do vašeho interiéru? Navštivte stránku produktu na Kupsinabytek.cz.