Hnědá mikroplyšová deka s mávnutými lemky od Tiseco Home Studio, rozměr 220 x 240 cm


Dopřejte si výjimečnou hebkost s dekou od Tiseco Home Studio Tassels

Mikroplyšová deka z kolekce Tiseco Home Studio Tassels je ideální volbou pro ty, kteří vyžadují nejkvalitnější materiály a dokonalý komfort. Díky hustým, krátkým chloupkům je na dotek velmi jemná, ale zároveň dokonale zahřeje nejen při chladných letních večerech, ale také během zimních měsíců. Pokud hledáte deku, která dokonale ladí s vaší pohovkou, máte skvělou šanci si z nabídky Tiseco Home Studio Tassels vybrat tu nejvhodnější.

Naše hnědá mikroplyšová deka s mávnutými lemky má rozměr 220 x 240 cm a skvěle se hodí jako ochrana pro vaši pohovku, nebo jako teplý dobytek pro letní i zimní měsíce.

Různé barevné provedení pro dokonalé sladění s vaším interiérem

Tiseco Home Studio Tassels nabízí tuto deku ve více barevných provedeních, takže si určitě vyberete takový odstín, který dokonale ladí s vaším interiérem. V naší nabídce najdete odstíny hnědé, zelené, béžové a modré. Pokud vás zaujme tato hnědá, máte nyní šanci ji mít doma a vychutnat si její výjimečnou kvalitu.

Navštivte náš e-shop a pořiďte si výjimečnou hnědou mikroplyšovou deku s mávnutými lemky od Tiseco Home Studio. Kovové lemky vzdálenosti cca 10 cm jsou zárukou zapojení této deky ve vašem interiéru.

Doporučení na údržbu

Před prvním použitím je důležité deku vyprat. Deka se pravidelně žehlí při teplotě do 110 °C a prát při teplotě do 30 °C. Pro údržbu deky nepoužívejte bělidla ani chemické čistící prostředky. Více informací o specifikaci údržby naleznete na inzertu výrobce.

Nahnědlé barvy jsou velmi oblíbené, právě proto by takováto deka nesměla chybět v každém domácnosti. Navíc mikroplyšový materiál je velmi odolný vůči proděravění a neprodyšnosti. Využijte naší nabídky, nebo se podívejte na další produkty, které jsou v naší nabídce.

Hnědá mikroplyšová deka Tiseco Home Studio Tassels

Navštivte e-shop Crosta.cz a objednejte si tu nejkvalitnější hnědou mikroplyšovou deku s mávnutými lemky od Tiseco Home Studio Tassels.