Moderní a praktický botník VASAGLE Leggy v černém provedení

Elegance a praktický komfort se mohou spojit a to je přesně to, co přináší moderní botník VASAGLE Leggy. Rustikální šedý povrch, tuhá černá ocel a elegantní styl spojují tento botník a přináší jemný dotek pro váš domov.

Jestliže hledáte botník s dostatkem úložného prostoru a plně funkčním designem, pak už nehledejte dál. Leggy je ideální volbou pro každý vstup a dokonce ho můžete využít jako sedátko, když si obouváte boty.

Robustní lavička pojme až 90 kg

Tento botník je navržen tak, aby vyhovoval požadavkům co se týče pevnosti a stability. Robustní lavička pojme až 90 kg a je vyrobena z kvalitního materiálu.

Dvě síťované police pojmou 6-8 párů bot a poskytnou vám úhledný vstup

Pukrnutí bot ve vašem vstupu patří minulosti díky dvěma síťovaným policím, které pojmou 6-8 párů bot a poskytnou vám úhledný vstup. Horní police je ideální pro doložení kabelky nebo pro usazení se při oblékání. Můžete si být jisti, že vaše boty nezavadí o sebe, a proto nebudou zbytečně otlučené nebo pomačkané.

Rozměry: 73*30*45 cm

S rozměry 73*30*45 cm je botník Leggy ideální do menších prostor. I přesto však nabízí dostatek úložného prostoru, abyste mohli uskladnit veškeré své boty. Nezáleží na tom, zda jde o zimní boty s kožešinovým lemem, sportovní tenisky či elegantní klasiku, botník VASAGLE Leggy všechny uskladní.

Materiál: železo + dřevotříska

Leggy je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho pevnost a odolnost. Železo je známé pro svou pevnost, zatímco dřevotříska zajistí pocit domova a tepla. Tyto prvky jsou kombinovány do jednoho elegantního designu, který bude úchvatným kouskem v kterémkoli prostoru vašeho domova.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pořiďte si botník VASAGLE Leggy ještě dnes! Pro více informací a nákup botníku navštivte https://www.codina.cz/produkt/botnik-vasagle-leggy-cerny.

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Moderní a praktický botník VASAGLE Leggy v černém provedení

Moderní a praktický botník VASAGLE Leggy v černém provedení