Moderní barová židle ZUIVER ALBERT KUIP v zelené plastové variantě výšky 75 cm


Zelená barová židle ZUIVER ALBERT KUIP hodící se do moderní kuchyně nebo jídelny, která doplní každý interiér. Židle má tvarovaný plastový sedák a nohy z masivního dřeva. Okraj sedáku je vyzdvižen linkou, která podtrhuje celkovou čistotu provedení. Nohy židle jsou upevněny v kovových částech, které tvoří plynulý přechod mezi sedákem a podstavou židle.

Moderní design této barové židle jistě zaujme mnoho zákazníků. Pro své specifické vlastnosti se hodí zejména do moderních interiérů, kde si užijete plnou měrou nejen svého komfortu při posezení, ale také estetického dojmu.

Zelená barová židle ZUIVER ALBERT KUIP

Jak čistit plastový nábytek? Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Pohodlné posezení na této barové židli je zaručeno. Díky vysokému opěradlu si užijete plné pohodlí i během delších posezení. Kromě toho získáte i pohodlnou oporu pro vaše nohy, díky nohám zakončeným praktickým pohodlným klínem.

Kde koupit zelenou barovou židli ZUIVER ALBERT KUIP výšky 75 cm?

Na našem eshopu https://www.nabytekted.cz si můžete zakoupit tuto moderní zelenou barovou židli ZUIVER ALBERT KUIP výšky 75 cm. K dispozici jsou i další barevné varianty a výšky. Sídlo na této barové židli vynikne nejen v moderní a sofistikované kuchyni, ale také v práci a dalších podobných místnostech.

Zelená barová židle ZUIVER ALBERT KUIP

Závěr

Barová židle ZUIVER ALBERT KUIP v zelené plastové variantě výšky 75 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní sedadlo do své kuchyně nebo jídelny. Vedle praktického a účelného provedení si také užijete své pohodlí díky vysokému opěradlu a pohodlnému sedání. Navíc můžete zvolit z několika barevných variant, včetně téhle krásné zelené barvy, která dodá vašemu interiéru na originalitě a eleganci.