Moderní květináč G21 Fossil Tube – unikátní design pro vaše rostliny

Deco květináč G21 Fossil je moderní designový prvek, který může vyčnívat z Vaší zahrady, terasy i interiéru. Pokud jste majiteli zahrad, teras nebo bytu, kde se nacházíte blízko přírody a milujete přírodní prvky, tak je tato novinka pro Vás tím pravým řešením pro Vaše rostliny.

Design

Květináč G21 Fossil Tube je navržen ve střídmém a moderním designu, který se dokonale hodí k jakémukoliv multifunkčnímu prostoru. Tento květináč vyniká svým atraktivním a jedinečným vzhledem, který je výsledkem inovativního pojetí a vysoké kvality zpracování. Květináč je vhodný pro různé rostliny s průměrem nádoby do 18 cm, na které nabízí dostatek prostoru pro jejich růst a rozvoj kořenového systému. Očekávejte, že si lidé budou všímat všech Vašich květin díky tomuto originálnímu květináči.

Technické údaje

Barevné provedení květináče je tmavě šedé barvy, což se skvěle hodí ke kamennému či betonovému interiéru. Květináč má následující rozměry – výšku 50 cm, šířku 20 cm a hloubku 20 cm. Květináč má celkovou hmotnost 5,2 kg.

Vlastnosti

Květináč je vyroben z laminátu, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a odolnost vůči nárazům a povětrnostním podmínkám. Z tohoto důvodu je vhodný pro použití jak uvnitř Vašeho domova, tak venku. Pro interiérové použití je ale nutné použít podložku, neboť květináč má otvory pro odtok vody. Květináč G21 Fossil Tube je skvělý prvek nejen do Vašeho domu, ale také do hospod, hotelů, wellness center a nákupních center.

Květináč lze použít jako dekorační obal nebo jako vlastní květináč, takže můžete přinést do Vašeho domova nebo zahrady skvělou novinku, která bude vypadat skvěle a bude k vašim rostlinám pasovat.

Pořídit si tento květináč G21 Fossil Tube můžete na isolund.cz, kde ho zakoupíte za skvělou cenu a získáte tak unikátní prvek do Vaší zahrady či domu.

Již od prvního okamžiku bude vidět, že tento květináč má veškeré vlastnosti, které si přejete v designovém prvku. Nádherný vzhled a vysoká kvalita jsou určitě důvodem, proč byste si měli tento květináč pořídit a tím přidat do Vašeho interiéru či zahrady punc originálnosti a preciznosti.

Květináč G21 Fossil Tube
Květináč G21 Fossil Tube
Květináč G21 Fossil Tube