Nová zahradní židle HALMAR K472 v hnědo-černém provedení!


Zahradní židle HALMAR K472 je jedním z nejžhavějších produktů pro tento rok a není těžké si představit proč. Tato židle je vynikajícím spojením stylu, komfortu a praktičnosti.

zahradní židle HALMAR K472

Zahradní židle vyjadřuje originalitu dekoru

S designem v hnědo-černém provedení je zahradní židle HALMAR K472 originálním prvkem a dokáže zdůraznit originalitu každého zahrady či terasy. Je to nepochybně prvek, který ozvláštňuje celkový vzhled venkovního prostoru.

Dlouhé hodiny pohodlného sezení na terase

„Pohodlné sezení“ – to je hlavní výhoda zahradní židle HALMAR K472. Po celý den nám poskytuje komfort a umožňuje užít si dlouhé hodiny na terase nebo zahradě s rodinou a přáteli u šálku dobré kávy či čaje.

zahradní židle HALMAR K472

Moderní a elegantní řešení

Židle HALMAR K472 je vyrobena ze syntetického ratanu, což zaručuje kvalitu a eleganci. Syntetický ratan se totiž podobá přírodnímu ratanu a je tudíž vhodným materiálem pro nábytek na venkovní plochy. Ratany jsou velmi odolné a snadno se udržují, proto slouží jako vhodné řešení pro celoroční venkovní použití.

Pokud chcete mít na terase nebo zahradě estetický a funkční nábytek, okamžitě si zajistěte zahradní židli HALMAR K472 v hnědo-černém provedení. Nakupujte u nás a ušetřete!

Zajistěte si zahradní židli HALMAR K472 ještě dnes!