Nové sprchové dveře Roth Tower Line 80 cm – praktické a stylové řešení pro koupelnu

Již dlouho jsem hledala vhodné řešení pro koupelnu, která by kombinovala praktičnost a estetiku. A konečně jsem našla ideální produkty – sprchové dveře Roth Tower Line 80 cm.

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu

Tyto dveře jsou skvělým řešením pro každou moderní koupelnu. Díky svému designu bez vaničky nezabírají více místa, než je nutné. Profily jsou v lesklém chromu, což skvěle doplňuje interiér.

Pro mě bylo důležité, aby dveře byly skutečně praktické. V případě sprchových dveří se obvykle bojím, že se na skle usadí nečistoty, které bude složité vyčistit. Nicméně s povrchovou úpravou Rolshield u dveří Roth Tower Line se vám o údržbu nemusíte bát. Sklo je chráněno před usazováním nečistot a údržba je mnohem snadnější než dříve.

Výplň z čirého skla bez dekoru

Velkou výhodou dveří Roth Tower Line 80 cm je výplň z čirého skla bez dekoru. Díky tomu se dveře krásně sladí s jakýmkoli typem dlažby a koupelnového nábytku.

Aby byla úprava koupelny perfektní, řešila jsem i otázku otevírání dveří. Díky zalamovacímu systému lze dveře snadno otevřít. Navíc jsou dveře orientované vlevo, což bylo pro mě důležité, protože koupelna je uspořádána prakticky.

Doporučení ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 80 cm

Doporučuji všem, kteří hledají skvělé řešení pro koupelnové dveře. Nové sprchové dveře Roth Tower Line 80 cm jsou praktické a stylové s vysokou kvalitou povrchové úpravy Rolshield. Navíc nabízejí snadnou údržbu, což je velkým plusem při výběru sprchových dveří.

Určitě si prohlédněte nabídku na https://www.bestnabytek.cz/produkt/sprchove-dvere-80-cm-roth-tower-line-739-800000l-00-02, kde najdete další skvělé produkty pro vaši koupelnu.

Roth Tower Line 80 cm - sprchové dveře

Ve svém bytě jsem si zakoupila další produkty od firmy Roth, a to skříňku pod umyvadlo. Skvěle se hodí k dveřím Roth Tower Line 80 cm a koupelně dodává dokonalý vzhled.

Koupelna s produkty od firmy Roth