Pamětníkové kovové úložné boxy s víkem/dekorativní – sada 3 ks


Pamětníkové kovové úložné boxy se staly novou dekorací

Pamětníkové kovové úložné boxy s víkem/dekorativní jsou novinkou, kterou si zamilujete. Pojďme se na ně podívat podrobněji. Set skládající se ze tří boxů nabízí nejen praktické využití, ale také zajímavý kousek do vašeho interiéru.

Vysoký lesk a lesklé víko

Již na první pohled vás zaujme vysoký lesk kovového těla, které je dokonale propracováno do posledního detailu. Kovový lesk je také odolnější vůči otěru než jiné povrchy. Na víku se pak potkávají matný a lesklý povrch, který dává krabičkám zajímavý kontrast a navozuje eleganci.

Rozměry a objem

Krabičky jsou k dispozici v třech velikostech:

  • L: V 11 cm, Ø 15 cm, objem: 1,9 l
  • M: V 10,5 cm, Ø 13 cm, objem: 1,3 l
  • S: V 8 cm, Ø 10 cm, objem: 0,6l

Díky různým velikostem však můžete krabičky zkombinovat podle potřeby a vytvořit si vlastní uspořádání.

Nezapomenutelný kousek s širokým využitím

Krabičky lze využít pro ukládání drobností, jako jsou klíče, mince nebo drobné šperky, ale samozřejmě se hodí i do koupelny na bavlněné tampóny a další drobnosti. Sada krabiček Remember se stanou i zajímavým dárkem pro vaše přátele a rodinu.

Nabízíme vám možnost koupit si tuto sadu krabiček na stránkách SrovnávačNábytku.cz, kde si je můžete objednat pohodlně z domova.

Použití a skladování

Je potřeba si dát pozor na to, že boxy nejsou vhodné do myčky, mikrovlnné trouby, trouby ani mrazáku. Pokud je chcete umýt, stačí použít vlhký hadřík a jemný prostředek na mytí. Aby se uchovaly dlouhá léta, doporučujeme je uchovávat v suchu a nikoliv je vystavovat trvale přímému slunečnímu záření.

Ilustrační obrázek krabiček Remember

Poohlédněte se po sadě kovových úložných boxů Remember na stránkách SrovnávačNábytku.cz a udělejte si radost novým kousekem do své domácnosti.