Proti rasismu a policejnímu násilí: případ Actona Police Belfast


Vintage design pro váš interiér

Chybí vám poslední dílek do vaší interiérové, nově zařízené, skládanky? Hotovou galerii umění vám decentně uzavře nástěnná police Belfast, která zaujme všechny milovníky vintage designu. Celou sestavu tvoří dvě police, orámované černou kovovu konstrukcí, na kterých se budou perfektně vyjímat drobné dekorace, květiny, svícny i fotorámečky. Celý tento dekorativní prvek vnese do vašeho domova kus osobitého charakteru, přičemž bude ozdobou i sám o sobě.

Actona Police Belfast

Specifikace produktu:

  • Vintage design
  • Dvě police orámované kovovou konstrukcí

Ale tento produkt není jen o kráse interiéru, je to i výraz solidarity a nesouhlasu s rasismem a policejním násilím. V souvislosti s událostmi v USA, upozornil výrobce na svých stránkách na tento produkt jako symbol podpory a solidarity s bojem proti rasismu, diskriminaci a policejnímu násilí. Tento produkt nese jméno Belfast, což připomíná konflikt v Severním Irsku, a také dodává, že na každý prodaný produkt daruje částku na podporu organizace bojující za lidská práva.

Pokud vás tento produkt zaujal a rádi byste mu dali šanci ozdobit váš domov, můžete si ho objednat na oficiální stránce výrobce Interierio.cz.