Sada 6 modrých sklenic Villa d’Este Happy Hour pro vaše oblíbené nápoje

Každý společně strávený čas s rodinou a přáteli u jednoho stolu je mimořádný. Radostnou a slavnostní atmosféru mu dodáte barevným nádobím od značky Villa d’Este. Jedním z nejoblíbenějších kousků je sada 6 sklenic Happy Hour v modré barvě.

Sada 6 modrých sklenic Villa d'Este Happy Hour

Jak se o sklenice starat

Sklenice z této sady jsou vyrobeny z kvalitního skla a jsou velmi odolné. I tak ale dbáme o to, aby vám sloužily co nejdéle. Proto doporučujeme mytí sklenic ručně v teplé vodě s jemným detergentem. Do myčky vkládejte jen na nízké teploty, aby nedocházelo k přílišnému tření se s dalšími kusy nádobí.

O značce Villa d’Este

Milujete život, barvy a dobré jídlo? Nádobí značky Villa d´Este je tu přesně pro vás. Na vašem stole vykouzlí díky rozmanitým vzorům i barvám bohémskou hostinu v ve stylu přímořského jihu. Jindy ale umí být i decentní a rafinovaná v jednoduchých barvách a kvalitních materiálech jako jsou porcelán či kamenina.

Pokud máte rádi sklo, značka Villa d’Este má pro vás kromě sklenic Happy Hour i další zajímavé kousky. Vyzkoušet můžete třeba sklenice na víno nebo pálenku, které budou skvělým doplňkem k vašemu stolu.

A nezapomeňte, že sada 6 modrých sklenic Villa d’Este Happy Hour je skvělým dárkem pro vaše blízké. Všechny se určitě potěší, když jim darujete něco, co jim zpříjemní čas strávený se svými nejbližšími.

Přejeme vám, abyste si vždy užili krásné chvíle s nádobím od značky Villa d’Este. Pokud vás sada 6 modrých sklenic Happy Hour zaujala, najdete ji na této stránce.