Sprchové dveře Jika Pure s rozměrem 100 cm H2544250026681 – recenze a cena

Sprchové dveře jsou jedním z nejdůležitějších prvků koupelny. Nejen že chrání před nepříjemným rozlitím vody, ale také dokáží být estetickým prvkem interiéru. Jednou z kvalitních možností na trhu jsou sprchové dveře Jika Pure s rozměrem 100 cm H2544250026681.

Vlastnosti dveří

Tyto sprchové dveře Jika Pure mají rozměr 100 cm a patří tak do kategorie větších sprchových dveří. Mají otočný systém otevírání, což je velmi praktické řešení, protože se nemusíte dívat na žádné klouby či posouvání dveří. U těchto dveří máte orientaci pravou.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto dveře bez vaničky, můžete si je sami přizpůsobit dané místnosti a můžete je snadno kombinovat se speciálními sprchovými vanami, čímž vytvoříte skvělý prostorový efekt. Barva profilů je v lesklém chromu, což vypadá velmi elegantně a stylově.

Základem těchto kvalitních sprchových dveří je ale především výplň z čirého skla. To pochopitelně zaručuje jeho průhlednost a tím pádem i prostorovou odezvu. Kromě toho je tento skleněný prvek opatřen povrchovou úpravou JIKA Perla Glass.

Tento speciální typ povrchové úpravy zajišťuje, že se na skle nebudou držet vodní kapky. Kvůli tomu, že se kapky seskládají do malých kapek, rychle sklouznou dolů a vhodně se odtékají do kanálu.

Cena a kde se dají koupit

Jika Pure sprchové dveře s rozměrem 100 cm H2544250026681 jsou sice kvalitní, ale zároveň vás nezruinují. Za kvalitu nemusíte platit žádné přemrštěné ceny. Aktuální cena těchto dveří se pohybuje kolem 7 500 Kč.

Pokud se rozhodnete koupit tyto dveře, můžete je jednoduše objednat na stránce velkynabytek.cz. Na této stránce najdete nejen tyto kvalitní dveře, ale také mnoho dalších produktů do vaší koupelny a navíc výhodné ceny.

Závěr

Sprchové dveře Jika Pure s rozměrem 100 cm H2544250026681 jsou kvalitním produktem s mnoha výhodami. Pokud tedy plánujete renovaci koupelny nebo chcete snadno a rychle vyměnit staré dveře za nové, můžete s klidem zvolit tyto skvělé sprchové dveře. Na stránce velkynabytek.cz je najdete za velmi výhodnou cenu a můžete si tak snadno a rychle splnit své sny o dokonalé koupelně.