Strana Rohová sedačka LITHOPS 03 v hnědé látce pro levou stranu


Rohová sedačka LITHOPS 03 v hnědé látce pro levou stranu

Pokud hledáte vhodnou sedačku pro váš obývací pokoj, nemusíte hledat dál. Náš nový model LITHOPS 03 v hnědé látce je perfektním řešením pro vás. Sedací souprava je navržena s ohledem na pohodlí, eleganci a funkcionalitu.

Potahová látka: Berlin 03 = hnědá látka

Hnědá látka Berlin 03, která byla použita pro potah sedačky, je velmi kvalitní a odolná proti opotřebení. Vzor látky dodává sedačce úžasný vzhled, který bude perfektně ladit s interiérem vašeho domova.

Provedení: LEVÉ

Sedačka je vhodná pro levou stranu a je vybavena regulovatelnými opěrkami hlavy a opěrkami zad. Tento prvek zaručuje maximální pohodlí při relaxaci, čtení knihy nebo sledování televize.

Navíc záda sedačky jsou čalouněná stejnou potahovou látkou jako sedák, což dodává celému výrobku dokonalý vzhled ze všech stran.

Rozměr (šxvxh): 265 x 98/77 x 175 cm

Rohová sedačka LITHOPS 03 má působivé rozměry (šxvxh): 265 x 98/77 x 175 cm, což ji činí vhodnou do větších obývacích pokojů.

Kromě tohoto, pokud zakoupíte taburet, můžete vytvořit dostatečné množství prostoru pro spaní, jehož rozměry jsou (šxh): 215 x 140 cm.

Výška sedu: 45 cm; Hloubka sedu: 53 cm; Výška nožek: 20 cm

Pro vaše pohodlí jsme se postarali i o šířku sedáků, která má hloubku 53 cm a výšku sedu 45 cm. Výše nožek je 20 cm.

Sedačka je vyrobena z pěny HR + T21/T25 v kombinaci, která zaručí maximální komfort a trvanlivost. Výrobek je dodáván v demontu.

Pokud je vás zaujala rohová sedačka LITHOPS 03 v hnědé látce pro levou stranu, přejděte na stránku produktu na naše webové stránce a objednejte si dnes!