Stylové a praktické: Nástěnné zrcadlo Seaford od značky Actona v černé barvě

Zrcadlo je nedílnou součástí každé domácnosti. Kromě toho, že nám slouží při úpravě a líčení, dokáže opticky zvětšit prostor a propůjčit mu světlost. Pokud hledáte originální kousek, kterým dotváříte interiér, může být nástěnné zrcadlo Seaford od značky Actona tou správnou volbou. A co víc, zrcadlo je k dostání v černé barvě, která jistě svede pozornost na sebe.

Nástěnné zrcadlo Seaford černé

Zrcadlo Seaford z pečlivě vybraných materiálů se snadno udržuje

Zrcadlo Seaford je vyrobeno z pečlivě vybraných materiálů, které mu dodávají tu správnou kvalitu a odolnost. Tento kousek vám tak bude sloužit mnoho let. Navíc je zrcadlo snadno udržovatelné. Stačí k němu otřít nečistoty vlhkým hadříkem a rázem bude zase jako nové.

Díky exkluzivnímu designu je toto zrcadlo dokonalým akcentem pro stylové dokončení místnosti. Nemusíte mít obavy, že by zrcadlo působilo přepjatě či kýčovitě. Naopak, Seaford působí velmi elegantně a lehce. Jistě si tím získá vaši oblibu a bude se vám snadno kombinovat s ostatními prvky interiéru.

Nestává se příliš často, že nějaký dekorační předmět budiž pozornost a významně ovlivní atmosféru v místnosti. Nástěnné zrcadlo Seaford to však zvládne s bravurou. Tento kousek má osobitost, která se hodí k mnoha stylům dekorací. Nezáleží tedy na tom, jaký styl se u vás v bytě prosazuje – Seaford se k němu jistě perfektně přizpůsobí.

Zrcadlo má kovový rám s práškovým nástřikem

Pro dokonalé zpracování Seafordu byly použity ty nejkvalitnější materiály. Tento nástěnný doplněk disponuje kovovým rám s práškovým nástřikem, který mu dodává potřebnou robustnost a přitom je lehký. Rozměry nástěnného zrcadla jsou následující:

  • Šířka: 50 cm
  • Hloubka: 4 cm
  • Výška: 77 cm
  • Hmotnost: 6 kg

Pokud hledáte kvalitní a stylové nástěnné zrcadlo, může být Seaford od značky Actona tou správnou volbou. Navíc tu máte i praktickou výhodu – nástěnné zrcadlo vám opticky zvětší místnost a propůjčí jí jas. Nezapomeňte se podívat i na další výrobky ze série Seaford, které mohou být dalším skvělým doplňkem pro vaše bydlení.

Nástěnné zrcadlo Seaford v interiéru

Pro více informací o tomto nástěnném zrcadle navštivte stránku Crosta.cz.