Tmavě hnědý dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN 220 x 95 cm – elegantní kousek do vašeho interiéru

Robustní jídelní stůl ROWICO BROOKLIN se stane chloubou každé jídelny. Svému interiéru dodá nejen svou funkčnost, ale také svým elegantním designem okoření celkový vzhled místnosti. Tento jídelní stůl z lakovaného masivního dubu má FSC certifikaci, což znamená, že se jedná o produkt s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Jeho kvalitu do jisté míry dostihuje i jeho cena – ta je však zcela adekvátní jeho kvalitě.

Široká dřevěná podnož stolu zajišťuje jeho maximální stabilitu. Na stolu tak můžete klidně podávat těžší jídla, aniž byste se museli obávat, že by stůl před váhou jídla ustoupil. Stůl navíc skvěle padne do každého interiéru. Broklynská řada totiž nabízí nejen různé velikosti, ale také barevná provedení stolu.

Jiné velikosti a barvy pro úplné požitky z vaší jídelny

V sérii BROOKLYN si můžete vybrat z více velikostí a barev stolů, které jsou dostupné s různě tvarovanými podnožemi. Pokud potřebujete stůl opravdu veliký a nechcete si tak připadat stísnění, lze zvolit i delší varianty. Ty vhodně kombinují estetičnost s funkcionalitou a umožňují tak volnější pohyb při stolování. Navíc si můžete být jisti, že se vám do domácnosti vejde také stůl s takto rozměrnými rozměry.

Vybírat můžete také ze široké palety barev, kterými stůl nabízíme. Pokud si tedy chcete doplnit svůj interiér stylovou kousky, můžete si pro svůj stůl z našeho eshopu vybrat jakoukoliv ze zajímavých barev. Určitě si tak přijdou na své všichni, kteří si velmi oblíbili tmavší odstíny a chtějí si tak dodat do vybraného prostoru trošku viac elegancie.

Tento kousek můžete zakoupit online na našem webu.

jidelni-stul

Proty s robustní kvalitou a esteticky krásným designem si zakoupíte jen u nás.