Unikátní ratanové křeslo Kave Home Mimosa – dokonalost pro váš interiér

Zahradní křeslo Mimosa značky Kave Home je vyrobeno z ratanu – právě díky přírodnímu materiálu se skvěle hodí i do krytého exteriéru. Je vyráběno ručně a díky svým jedinečným tónům a strukturám je každý kus originál. Na první pohled působí pohodlně a dýchne na vás venkovskou a útulnou atmosféru.

Dokonalé spojení pohodlí a designu

Sedák je vyroben ze syntetického ratanu, což velmi výrazně prodlužuje jeho životnost. Ratan je příjemný na omak a díky preciznímu ručnímu zpracování nezapře svou kvalitu. Řemeslníci se vypořádali se složitým výrobním procesem s velkou dávkou péče a preciznosti. Důležité je, že křeslo i přes složité zpracování zůstává velmi pohodlné.

Odkaz na křeslo na našich stránkách: Kave Home Mimosa

Udržitelnost a šetrnost

Další výhoda je, že design křesla je udržitelný a šetrný k životnímu prostředí. Výrobci dbají na to, aby bylo minimalizováno množství odpadů a používány materiály, které nezatěžují přírodu. Zahradní křeslo Mimosa tedy nejen působí pohodlně a čistě, ale je také ekologické.

Doplnění prostředí pohovkou

Křeslo Mimosa krásně doplníte pohovkou ze stejnojmenné série, která je rovněž vyrobená z kvalitního syntetického ratanu. Těšíme se na vaše objednávky a přejeme vám mnoho spokojených momentů, které strávíte v příjemné atmosféře našeho ratanového nábytku.

Kave Home Mimosa

Celkové rozměry křesla jsou 70 x 85 x 70 cm. Za sebou můžete složit až dvě křesla a celková hmotnost jednoho je 9 kg. Pro lepší stabilitu jsou nohy křesla opatřeny gumovými podložkami.

Vyberte si naše ratanové křeslo Mimosa a navoďte do svého interiéru venkovskou atmosféru s moderními atributy. Krása přírodních materiálů a originální design totiž dokáže být úchvatný pro všechny, kdo si váží spokojenosti a pohodlí domova.