Váza z křišťálového skla Nachtmann Saphir o výšce 24 cm


Na čerstvé květiny či jen jako designový poklad vašeho interiéru. Tato váza se stane skvostem domácnosti. Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své domácnosti. Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít v ruce neustále a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Křišťálové sklo a jeho kouzlo

Křišťálové sklo získává svou jedinečnou krásu díky svému složení. Obsahuje vyšší podíl olova, který dává sklu vysoký lesk a průhlednost. Nachtmann Saphir se vyrábí z té nejkvalitnější složení křišťálového skla, které dodává váze naprosto úchvatný vzhled.

Křišťálové sklo bylo vždy symbolem luxusu a elegánce. V době baroka se křišťálové poháry a další skleněné výrobky staly nedílnou součástí stolování u královských rodů. Dnes je křišťálové sklo oblíbeno po celém světě a má své pevné místo v interiéru moderních domácností.

Výška 24 cm a nekonečné možnosti

Táhne vás k ní ruka, když procházíte kolem. Její výška 24 cm dělá z této vázy z křišťálového skla Nachtmann Saphir ideální doplněk pro každý stůl či nábytkový prvek v interiéru. Lichoběžníkový tvar vázy dodává prostoru elegantní a sofistikovanou atmosféru. Použijte ji jako dekorační prvek, ve kterém se budou skvěle vyjímat nejen květiny, ale i jiné dekorativní předměty jako kameny, korálky nebo stébla trav. Váš domov tak získá neopakovatelný nádech elegance, harmonie a přirozenosti.

Nabízíme vám možnost získat tuto úchvatnou vázu z křišťálového skla Nachtmann Saphir za bezkonkurenční cenu. Stačí si ji objednat přes náš internetový obchod a během několika dnů se můžete těšit na nový unikátní kousek do vašeho interiéru.

Nachtmann Saphir

Údržba vázy z křišťálového skla

Váza z křišťálového skla vyžaduje zvláštní péči, abyste si co nejdéle uchovávali její krásu a lesk. Vázu nechte vždy dokonale usušit, abyste zabránili vzniku skvrn nebo otisků prstů. Při čištění používejte jen jemné a neagresivní prostředky a vodu. Nesmíte používat drátěnky, abrazivní hmoty nebo diskové brusky, které by mohly povrch vázy poškrábat.

Zkrátka, pokud hledáte kousek, který vám přinese nejen radost z každodenního užívání, ale také neopakovatelnou krásu a luxus do vašeho domova, určitě sáhněte po vaši vlastní váze z křišťálového skla Nachtmann Saphir. Tento výrobek oslavuje nejen krásu přírody a nadčasový design, ale také mistrovskou leštěnou práci německých sklářů.